Patlamalarıyla Ünlü Note 7, GTA 5’e Girdi

gta5-note7

Patlayan Samsung Galaxy Note 7’ler, şimdi de Grand Theft Auto 5’e girdi. Hemde tehlikeli bir silah olarak.

Samsung Galaxy Note 7, piyasaya sürüldükten sonra batarya sorunları yüzünden patlama sorunları ile karşılaştı. Samsung’u zora sokan Note 7 kısa sürede başarılı bir kriz yöntemiyle daha fazla zarar vermeden satışı durdurularak hemen geri çekildi. Daha sonra değişim planı ile sorunlu Note 7’ler değiştirilmeye başlandı. Samsung ne kadar çabalasada artık bu kötü imaj Note 7’lere yapıştı kaldı. Daha önce de karikatürlere konu olan Note 7’ler şimdide GTA 5’e bomba olarak giriş yaptı. Silah dükkanından satın alabildiğiniz Note 7’leri uzaktan kumandalı bomba olarak kullanabiliyorsunuz.

GTA 5’e yeni eklenen modla beraber Note 7 oyuna dahil oldu ve silah dükkanına gidip bomba reyonundan satın alınabilme özelliği eklendi.  GTA 5’ten tanıdığımız Michael silah dükkanına giriyor ve bomba reyonundan Note 7 sipariş ediyor. Ardından da yapışkan bomba olarak tasarlanmış olan Note 7’yle şehri birbirine katıyor.

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica