Apple AirPods’larından birini kaybederseniz ne olur?

Apple‘ın geçtiğimiz etkinliğinde tanıttığı kablosuz kulaklığı AirPods, çıkış tarihiyle de bir hayli adından söz ettirmişti. Beklenen tarihte piyasaya sunulmayan ve ertelenen AirPods’lar geçtiğimiz günlerde internet üzerinden resmi olarak satışa sunuldu.

Satışa sunulan AirPods‘ların kablosuz olması kullanıcıların aklına “eğer biri kaybolursa ne olacak?” sorunusunu getirmeye başladı.

Apple destek sayfasında merak edilen bu soruyu cevaplıyor.

160 dolar fiyat etiketi ile satılan kulaklığın bir parçasını kaybederseniz tüm seti yeniden almak zorunda değilsiniz. Kaybolan her parça için 69 dolar ödemelisiniz. Yani kulaklığın bir tanesi kaybolursa veya şarj kutusu kaybolursa her parça için 69 dolar ödemeniz gerekiyor.

Pil değişimi içinse parça başına 49 dolar ödemeniz gerekiyor. AirPods’un Türkiye‘de ki pil değişim ücreti 169 TL görünürken, parça değişimi ile ilgili bir fiyat belirtilmemiş.

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

2 Cevaplar

  1. 23 Aralık 2016

    […] düşünüyorsanız yedek parça fiyatları için geçtiğimiz günlerde yayınladığımız haberi […]

  2. 25 Aralık 2016

    […] tek parça satın almanız mümkün. Parça desteği ve satın alma ile ilgili tüm sorularınıza buradan […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica