iPhone 7 Plus’ın ekranı nasıl değiştirilir?

iPhone 7 Plus aldınız ve tüm dikkatinize, hassas kullanmanıza rağmen bir kaza sonucu  ekranı kırıldı. Bazen elimizden geleni yapsakta sakarlıklar ve kazalara engel olamıyoruz. Kırılan iPhone 7 Plus’ın ekranı nasıl değiştiriliyor  merak ettiniz mi? JerryRigEverything‘in hazırlamış oluğu video ile bu sorumuza cevap buluyoruz.

Videoda parçalanmış iPhone 7 Plus’ın ekranının nasıl değiştirileceği çok güzel bir şekilde anlatılmış. Altı dakika süren videoda hem iPhone 7 Plus’ın içini hemde değiştirilme işleminin nasıl gerçekleştiğini görebiliyorsunuz.

iPhone 7 Plus’ın ekran değişimi videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Unutmadan uyarımızıda yapalım, elektronik cihazlara garanti dışında müdahale etmek garanti süresinin bitmesine neden olacağı gibi, gerekli aletler elinizde yoksa sonu hüsranda olabilir.

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica