Karşınızda GoPro Hero 5

gopro-hero-5-black-session

Aksiyon kamerasında dünya lideri GoPro, yeni modeli Hero 5’i tanıttı. GoPro Hero 5 Black ve GoPro Hero 5 Session modelleri önümüzdeki günlerde satışta olacak.

GoPro’nun merakla beklenen yeni modeli sonunda çıktı. GoPro Hero 5 ile beraber piyasaya iki model duyuruldu. GoPro Hero 5 ve GoPro Hero 5 Session.

GoPro Hero 5 Black’in özellikleri

2″ dokunmatik ekran ile gelen GoPro Hero 5 Black, 12 Megapixel çözünürlüğüne sahip kamerası ile Raw formatında fotoğraflar çekebiliyor.

1080p çözünürlüğünde maksimum 120 Fps’e ulaşan GoPro Hero 5, 4K 30 Fps video kaydı da yapabiliyor.

GoPro Hero 5’in en büyük avantajı ise suya karşı dayanaklı olması, ayrıca dahili GPS ve sesle kontrol özellikleride yeni GoPro 5 ile birlikte geliyor. Şimdilik 7 dilin desteklendiği sesli kontrol, önümüzdeki dönemlerde daha fazla dil desteğiyle de güncellenecek.

2 Ekimde satışa sunulacak GoPro Hero 5’in fiyatı 399$ olacak.

GoPro Hero 5 Session’ın özellikleri

Black ile benzer özelliklere sahip olan GoPro Hero 5 Session, 12 yerine 10 Megapixel fotoğraf çekimi ile geliyor. GoPro Hero 5 Black gibi 4K çekim, suya karşı dayanıklılık ve sesli komutlarıda destekleyecek.

GoPro Hero 5 Session’ın fiyatı ise 299$ olacak. Bu üründe GoPro Hero 5 Black gibi 2 Ekim’de satışa sunulacak.

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica