Netflix, Türkiye Fiyatlarında Değişiklik Yaptı

netflix

Netflix yakın zamanda Türkiye’de bir etklink gerçekleştirme düşünüyor. Bu etkinlikten önce Türkiye kullanıcıları için abonelik ücretlerinde ciddi bir indirim uyguladı.

House of Cards, Narcos, Sense8, Daredevil, Marco Polo ve Orange Is The New gibi son dönemin popüler dizilerinin yayıncısı olan Netflix daha önce 26 TL olan başlangıç paketini 15.99 TL’ye çekti.

Basıc, Standart ve Premium olmak üzere üç farklı abonelik paketi olan Netflix, paket fiyatlarını Basic 15.99 TL, Standart 27.99 TL, Premium 39.99 TL olarak güncelledi.

Basic paketine abone olan kullanıcılar, yayınları SD kalitesinde ve tek bir cihaz üzerinden izleyebiliyorlar. Standart pakette ise yayınlar hem HD hem de iki ayrı cihazda eş zamanlı olarak izlenebiliyor. Premium pakette Ultra HD yayın kalitesi ve 4 farklı cihazdan izleyebilme olanağı sunuyor.

netflix-paketleri

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica