Wednesday, December 2, 2020
internet, teknoloji, haber


GoPro’nun Beklenen Dorne’u Karma Geldi

Dünyanın en iyi aksiyon kamerası üreticisi GoPro, uzun çalışmalardan sonra özel bir drone sundu. Her ne kadar GoPro’nun bir drone…

By Hakan Demirel , in Haberler , at 23 Eylül 2016 Etiketler: , ,

gopro-karma-drone

Dünyanın en iyi aksiyon kamerası üreticisi GoPro, uzun çalışmalardan sonra özel bir drone sundu.

Her ne kadar GoPro’nun bir drone üretmesi doğal gözükse de, kamera üreticisinin kendine özel bir drone sunması için oldukça uzun bir sürenin geçmesi gerekti. Firma, yaptığı tanıtım ile beraber HERO5 ve HERO5 Session’ın yanı sıra uzun süredir bahsedilen ve gecikme yaşayan Karma gösterimini de gerçekleştirdi.

Karma’yı rakiplerinden ayıran en önemli özellik, GoPro’nun kendi tüketicilerine daha esnek ve çeşitli seçenekler sunması. Katlanabilen karma rakiplerine göre daha ince bir görüntü sağlıyor.

Sadece bir drone olmayan Karma, GoPro’nun açıklamalarında belirttiği gibi “uçtan-uca hayat yakalama çözümü”. Bunun anlamı; kamerayı 3 doğrultulu dengeleyiciden çıkartarak kameraya bağlayabilmeniz.

Başlangıç fiyatı 799$ olarak belirtilen Karma’nın bu modelinde GoPro yok. 23 Ekim tarihinden itibarende Karma/Hero5 Blak paketi 1099.99$, 2017’nin başlarında ise Karma/Hero5 Session paketi 999.99$’dan satışa sunulacak.

Comments


Bir cevap yazın


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica