Thursday, September 17, 2020
internet, teknoloji, haber


Netflix Artık Türkçe

Bir süre önce Türkiye’de erişilebilir hale gelen Netflix, daha önce Türkiye için paket fiyatlarında güncelleme yapmıştı. Şimdi ise Türkçe arayüz…

By Hakan Demirel , in Haberler , at 23 Eylül 2016 Etiketler: , ,

netflix-turkiye

Bir süre önce Türkiye’de erişilebilir hale gelen Netflix, daha önce Türkiye için paket fiyatlarında güncelleme yapmıştı. Şimdi ise Türkçe arayüz ve Türkiye’den içerikler sunmaya başlıyor.

Netflix üyeleri, aylık tek ücret karşılığında Amerikan ve Avrupa film ve dizilerini, belgeselleri, çeşitli çocuk programlarını izleyebiliyor. Aktarılan bilgiye göre Netflix, Kelebeğin Rüyası, Güneşi Gördüm,, Recep İvedik 4, Düğün Dernek 1 ve 2 gibi ve Leyla ile Mecnun, Suskunlar, Karadayı, Ezel, Kurt Seyit ve Şura, Filinta ve Diriliş Ertuğrul gibi dizileri içeren bir koleksiyonu Türk izleyicisine sunmaya hazır durumda.

Belirli içerikleri 4K ve HDR olarak sunan Netflix’teki içeriklerin birçoğu, Dolby Digital Plus 5.1 surround sesi destekliyor. Netflix, ailenizin diğer bireyleri için profiller oluşturmanıza ve izlediklerinize göre tavsiyeler almanıza da olanak tanıyor.

Netflix’i denemek isteyenler, www.netflix.com/tr adresinden 1 aylık ücretsiz deneme sürümüne kaydolabilirler.

Comments


Bir cevap yazın


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica