Friday, September 25, 2020
internet, teknoloji, haber


Karşınızda YouTube Videolarını Çevrimdışı İzlemeyi Sağlayan YouTube Go

Google, YouTube kullanıcılarının videolara erişimini kolaylaştıran yeni uygulaması YouTube Go’yu tanıttı. Kullanıcıların daha sonra izlemek istedikleri videoları kaydederek internet olmadan izleyebilmesini…

By Hakan Demirel , in Haberler , at 27 Eylül 2016 Etiketler: , , , ,

youtube-go-app

Google, YouTube kullanıcılarının videolara erişimini kolaylaştıran yeni uygulaması YouTube Go’yu tanıttı. Kullanıcıların daha sonra izlemek istedikleri videoları kaydederek internet olmadan izleyebilmesini yada diğer YouTube Go kullanıcıları ile paylaşabilmesini (internet aracılığıyla) sağlayan uygulama, öncelikli olarak sınırlı bant genişliği olan ülkelerde kullanıma sunacak. İlk olarak Hindistan’da kullanımını sağlamayı hedefliyor.

YouTube resmi blogunda tanıtılına YouTube Go, 2014 yılında yayınlanan YouTube Offline gibi izleyicilerin veri tüketimini en aza indirerek video izlemelerini sağlayan uygulamaların devamı ve yenilenmiş hali niteliğinde. Çevrimdışı öncelikli video servisi, düşük bağlantılarda da çalışacak şekilde tasarlanmış. Kullanıcılar video izlerken, veri tüketimlerini düşürmek için çözünürlük seçebiliyorlar.

youtube-go-cevrimdisi-videolar

Comments


Bir cevap yazın


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica