Spotify Premium İçin Geliştirilen Mp3 Çalar: The Mighty

the-mighty

The Mighty, ilk olarak bu yılın başlarında Kickstarter olarak çıktı. Her ne kadar bu cihaz bir iPod shuffle’a benzese de kendisi geleneksel bir MP3 oynatıcı değil. Thi Mighty, resmi olmasada Spotify Premium hesabınızdan müzik eşleyebilen türünün ilk ve tek örneği Mp3 player diyebiliriz. İnternete bağlı bir cep telefonunuz olmadan çevrimdışı olarak Mp3 dinlemenize izin veriyor.

Bu küçük Mp3 player, 8Gb dahili hafıza (ortalama 1000 şarkı yada 48 saatlik müzik) ve 15 saatlik kesintisiz müzik çalabilme özelliğine sahip. Spotify Premium kullanmayanlar için ise, bilgisayarlarındaki Mp3 dosyalarını eşleyebileceği bir özelliğide bulunuyor.

The Mighty’nin bir ekranı olmadığı için, çalınan şarkı listesini kulaklığınız aracılığı ile cihaz size söylüyor ve bu listeler için kendi sesinizi kullanarak kayıt yapmanız da mümkün.

Şarkı listeleri, bir telefon uygulaması aracılığı ile Wi-Fi üzerinden eşitlenebiliyor. Oldukça basit, kolay ve hızlı olan bu uygulama aynı zamanda Mighty’yi kullanım oranlarınızıda size söylüyor.

Son olarak, bir kulaklık girişi olmayan iPhone’lar ile beraber, Mighty’nin bir kulaklık girişine sahip olduğunu duymak sizi memnun edebilir. Ayrıca isterseniz Bluetooth kulaklıklar da kullanabilmektesiniz.

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica