Friday, October 23, 2020
internet, teknoloji, haber


Apple, iPhone 8’e Hazırlanıyor

iPhone 7 henüz satışa çıkmışken ABD’li teknoloji devi Apple’ın, İsrail’de iPhone 8 üzerinde çalışmalara başladığı iddia edildi. Apple’ın yeni akıllı telefonu iPhone…

By Hakan Demirel , in Haberler , at 29 Eylül 2016 Etiketler: ,

apple-tel-aviv

iPhone 7 henüz satışa çıkmışken ABD’li teknoloji devi Apple’ın, İsrail’de iPhone 8 üzerinde çalışmalara başladığı iddia edildi.

Apple’ın yeni akıllı telefonu iPhone 7 geçtiğimiz günlerde bir kaç ülkede satışa çıktı. Ancak şimdiden bir sonraki iPhone için söylentiler teknoloji dünyasını meşgul etmeye başladı bile. Business Insider’da yer alan habere göre Apple yeni telefonun donanımını İsrail’de geliştiriyor. Tel Aviv’deki Apple ofisinin bir çalışanı, şirketin radikal bir karar alarak seneye iPhone 7S yerine direkt olarak iPhone 8’i piyasaya süreceğini iddia etti.

İddiaya göre yeni iPhone 8’in tasarımı iPhone 6S ve 7’de oldukça farklı olacak. Köşelerden köşelere tüm çıkıntıların kaldırılacağını ve parmak izi sensörünün ön kamera ile yanyana olacağı da söylentiler arasında.

Apple’ın İsrail’in Tel Aviv kentinde bir ofisi bulunuyor. Ofiste 800 tane Apple çalışanı olduğu belirtiliyor.

Haber sızdıran çalışan, iPhone 8’in kamerası ise ayrıca değinmiş. Söylediğine göre iPhone 8’in kamerası, iPhone 6s ve iPhone 7’ye göre yeni özellikler kazanacak.

Önümüzdeki yıl, Apple iPhone’un 10’uncu yıldönümü olacağından dolayı, özel bir ürün çıkartmak istediklerini tahmin edebiliyorsunuzdur.

Apple’ın iPhone telefonlarının 10’uncu yıldönümüne özel bir ürün çıkartmak istemesi tahmin edilebilir bir şey. Bakalım bu söylentilerin ne kadarı doğru çıkacak.

Comments


Bir cevap yazın


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica