Google Apps Yenileniyor, Yeni Adı Artık G Suite

g-suite

Google’ın işletmelere yönelik sunduğu Google Apps paketinin adı değişti, artık hizmetin adı G Suite.

Google, bu değişimden sonra hemen sosyal medya hesapları ve web sitesini de G Suite olarak güncelledi.

Google Apps işletmeler için gerçekten önemli bir hizmet sunuyor. Ofis yazılımları, iletişim, organizasyon, depolama ve bunları yönetme imkanı sunan Google Apps, G Suite olarak güncellendikten sonra hizmetlerinde pek bir değişiklik yapmamış gibi görünüyor.

Google’ın kullanıcılarına gönderdiği bilgilendirme şu şekilde:

Değerli Google Apps Müşterisi,
Kuruluşunuza daha çevik bir yapı ve daha başarılı sonuçlar kazandırmayı amaç edindik ve bu amaç doğrultusunda, mekandan bağımsız ortak çalışmaları ve yenilik üretimini destekleyecek Google Apps’i geliştirdik. Şimdiyse misyonumuzu çok daha iyi yansıtan yeni bir adla karşınızdayız: G Suite.

Önümüzdeki haftalarda Yönetici konsolu, Yardım Merkezi ve faturanız gibi sıkça kullandığınız bazı yerlerde yeni adımız ve logomuzla karşılaşacaksınız. Gmail, Dokümanlar, Drive ve Takvim gibi güçlü araçları bünyesinde barındıran G Suite, yine her gün kullandığınız hepsi bir arada çözümünüz olmaya devam edecek.

Bizi G Suite’e ulaştıran bu yolculukta yanımızda olduğunuz için teşekkür ederiz. Durmaksızın daha ileriye taşıdığımız teknolojimiz, ekibinizle birlikte öğrenmeye ve büyümeye devam ediyor.

Sormak istedikleriniz varsa istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.
Daha fazla bilgi edinmek için resmi blog yayınımıza göz atın (İngilizce).

Saygılarımızla,
G Suite Ekibi

 

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica