Wednesday, December 2, 2020
internet, teknoloji, haber


Android 6.0 Marshmallow Dağıtılmaya Başlandı

Android cihazlarını sık sık güncelleyen Samsung, Android 4.4’lü cihazlarını da yavaş yavaş Android 6.0’a güncelliyor. Bunların arasına tabletlerini de ekleyen Samsung, Galaxy Tab…

By Hakan Demirel , in Haberler , at 2 Ekim 2016 Etiketler: ,

andorid-marshmallow

Android cihazlarını sık sık güncelleyen Samsung, Android 4.4’lü cihazlarını da yavaş yavaş Android 6.0’a güncelliyor. Bunların arasına tabletlerini de ekleyen Samsung, Galaxy Tab S 10.5 (Wi-Fi) modelini de Android 6.0.1 güncellemesiyle tanıştırıyor.

Bu güncelleme “şimdilik” yalnızca Hollanda için geçerli. Yani Hollanda’da Galaxy Tab S 10.5 tablet sahibi olanlar, artık Android 4.4’ten Android 6.0.1’e terfi edebilecek. Kısa bir süre önce Almanya da Galaxy Tab S 10.5 (LTE) için Marshmallow güncellemesi almıştı. Güncelleme desteğinin Avrupa’nın diğer şehirlerine de sunulması planlanıyor. Türkiye kullanıcıları biraz daha bekleyecek gibi görünüyor.

Bu arada Samsung’un Rusya’da Android Marshmallow’a güncellediği, ancak nedenini bilmediğimiz biçimde Rusya ile kısıtlı tuttuğu Galaxy A7 güncellemesi, sonunda Avrupa’ya açıldı. 1GB boyutundaki güncellemenin cihazı XXU2BPH4 sürümüne yükselttiği söyleniyor. Güncelleme, cihazdaki TouchWiz’i Galaxy S7’dekine benzer bir hale getiriyor.

Comments


Bir cevap yazın


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica