Monday, January 25, 2021
internet, teknoloji, haber


Facebook, Messgener Day Özelliğiyle Snapchat’e Özenmeye Devam Ediyor

Facebook’tan bağımsız bir platform haline gelmeye çalışan Messenger, şimdi de Snapchat’in özelliği olan Hikayeler benzeri Messenger Day özelliğini getirdi. Şimdilik sadece…

By Hakan Demirel , in Sosyal Medya , at 2 Ekim 2016 Etiketler: ,

facebook-messenger-day

Facebook’tan bağımsız bir platform haline gelmeye çalışan Messenger, şimdi de Snapchat’in özelliği olan Hikayeler benzeri Messenger Day özelliğini getirdi. Şimdilik sadece Polonya’da kullanılan özellik ile iyiden iyiye Snapchat’e benzemeye başlıyor.

Bir süre önce Instagram’a gelen Instagram Stories özelliği ile yapmaya çalıştığını şimdi de Messenger ile denemeye kalkan Facebook, akıllıca bir hamleyle Snapchat’in henüz geniş bir kitleye ulaşmadığı Polonya’yı yeni özelliğini test etmek için kullanıyor. Facebook’tan gelen açıklama da; “Messenger, insanların gün içinde yaşadıklarını aileleri ve arkadaşlarıyla paylaşmak için geldikleri bir yer. Bu gelişmelerin görsel olarak da paylaşılmasını sağlayabilmek adına Polonya’da küçük bir test yapıyoruz. Şimdilik söyleyeceklerimiz bu kadar.”

Messenger Day sadece Messenger uygulaması ile kullanılabilecek. Paylaşılan hikayeleri Facebook üzerinden görebilmek mümkün olmayacak.

Comments


Bir cevap yazın


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica