Türk Telekom’dan PlayStation 4 Kampanyası

turk-telekom-playstation4-kampanyasi

Türk Telekom, satışa sunacağı Sony Xperia XA’nın yanında özel bir kampanyayla PlayStation 4 veriyor.

Operatörler, bazı kampanyalar dahilinde müşterilerine akıllı telefon, tablet hatta PC gibi ürünler de verebiliyorlar. Akıllı telefonlara taksit yasağının devam etmesi de zaten birçok kişinin operatörlere başvurmasına sebep oluyor. Türk Telekom, oyun severleri de hesaba katarak bir taşla iki kuş vurmayı hedefliyor.

Sony’nin yeni modellerinden Xperia XA’nın yanında özel bir kampanya ile PlayStation 4 verecek olan Türk Telekom, telefonla oyun konsolunu bir arada satmayı hedefliyor. 24 aylık faturanın yanına en az 115 TL’lik ücretin de eklenmesiyle hem Sony Xperia XA’nın hem de PlayStation 4’ün sahibi olmuş olacaksınız. Yalnız şunu belirtelim, Türk Telekom’un vereceği PS4 slim model değil, bildiğimiz eski kasa olanı.

Cihazın şu anki fiyatının 1299 TL ve satın almak istediğinizde en fazla 9 taksit seçeneğinden faydalanabiliyorsunuz. Türk Telekom ise taksit sayısını 24’e kadar çıkarıyor, yani ürünü satın almaya niyetli olanlar için son derece makul bir seçenek olduğunu söyleyebiliriz.

Detaylı bilgi: https://bireysel.turktelekom.com.tr/cihazlar/Sayfalar/sony-xperia-xa-ps4-mobil.aspx

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica