GTA Online’a “Motosiklet Çeteleri” Özelliği Geldi

gta5-motorsiklet-cetesi

GTA Online’ın son resmi güncellemesi ile oyuna Motosiklet Çeteleri özelliği geldi.

Los Santos şehrinde araba çalıp, silahlı çatışmalara girebildiğimiz ya da yasadışı yarışlara katılabildiğiniz GTA Online, yayınladığı son güncellemeyle birlikte oyuna yepyeni bir soluk getiriyor.

Bu güncelleme ile birlikte oyuncular, artık oyunda motosiklet çeteleri oluşturabilecekler. Tabi bunun yanında yeni araçlar, yeni kıyafetler ve silahlar ve de yeni oyun modları da bu güncellemeyle birlikte oyuna eklendi.

Motosiklet Çetesi, sekizer kişiden oluşacak ve çete liderleri, diğer üyeleri başarılarına göre terfi ettirebilecek. Üyeler de, kulüp içindeki rollerine göre farklı yeteneklere sahip olacaklar.

Motosiklet Çetesi, on iki farklı seçenek arasından çete evi seçebiliyorlar. Oyuncular başlangıçta bu kulüp evlerinde bar, toplantı odası gibi özelliklere sahip olacaklar ve sonradan buralarda motosiklet mağazaları kurabilecekler.

Sahte evrak, sahte para veya uyuşturucu dağıtımı gibi işlerden para kazanabilecekler ve bu parayla yine yaptıkları işi geliştirmek için kullanabilecekler.

On üç farklı yeni motosikletin eklendiği oyunda oyuncular, seçtikleri favori motosiklete göre kimi farklı bonuslar elde edecek. Yeni silahların da eklendiği oyunda motosikletin üzerindeyken ateş etmek de mümkün.

Yayınladığı bu son güncellemeyle birlikte GTA Online, suç dünyasının bir başka ayrıntısını daha oyuncularına sanal ortamda sunmuş oluyor.

Rockstar Games’in GTA 5 güncellemesi için yayınladığı tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Ali Atasoy

pcanalist.com kurucularından. Pilot olur kendileri, uçakla insanları, haberleriyle bizi uçurmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica