Microsoft Surface Mouse ve Surface Klavye

surface-mouse

Birkaç gün önce Fedaral İletişim Komisyonu’nun internet sitesinde görüntülenen Bluetooth Surface Keyboard’dan sonra bu kez de Microsoft’un Surface Mouse görüntülendi. Dış görünüşüyle Microsoft’un Designer Bluetooth Mouse’unu andıran Surface Mouse, koyu gri rengi dışında hemen hemen benzer yapıda.

surface-klavye

Klavye ise Apple’ın Magic Keyboard’ı ile bire bir aynı gibi görünüyor. Sadece Windows tuşu iki klavyeyi birbirinden ayırıyor.

Windows Central’ın haberine göre Microsoft, gelecek hafta içinde yeni aksesuarlarını resmi olarak açıklayacak. Bir yandan da aklımızda, Microsoft’un tanıtacağı bu aksesuarların, aslında dedikodusu dönen Surface All-in-One PC’sinin parçaları olabileceği var. Yeni aksesuarların hepsini gelecek hafta içinde yapılacak tanıtımda görmüş olacağız.

Ayrıca Microsoft, gelmesi beklenen Book 2, Pro 5 ve Phone mobil cihazları 2017 yılında tanıtılacağı söyleniyor. Öte yandan Band 3’ün ise geleceği karanlık. Zira şirket bir süre Band işine girmeyecek gibi görünüyor.

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica