Pokemon Go’ya Güncelleme Geldi

pokemon-go

Pokemon Go, yayınlandığı tarihten çok kısa bir süre sonra hiç beklenmedik bir çıkış yaparak dikkatleri üzerine çekti, ardından düşüşe geçmeye başlayan yeni mobil oyunu Pokemon Go’ya yeni bir güncelleme getirildi.

Niantic tarafından duyurulan yeni özellik ile gelecek olan güncellemede bonus kazanma sistemi getiriliyor.

Açıklamaya göre, Kindler, Swimmer, Punk Girl, Psychic, Rocker, Fairy Tale Girl, Hiker, Ruin Maniac, Bird Keeper, Schoolkid, Back Belt, Bug Cacher ve Gardener gibi yakaladığınız Pokemon türüne göre verilen madalyalar, artık size bonus olarak geri dönecek. Şöyle ki; artık bu madalyalar belli miktarlarda size yakalama bonusu vererek oyunda daha hızlı seviye atlamanızı sağlayacak.

Aynı zamanda Niantic’in de örnek olarak verdiği Pidgey gibi hem normal hem de uçan Pokemon türüne ait olan bu tarz Pokemonları yakaladığınızda ise her iki bonus oranının ortalaması olarak eklenecek. Yani toplamı yerine değerlerin ortalaması alınarak bonus kazanacaksınız.

Güncellemenin tam olarak ne zaman geleceği bilgisi verilmemiş fakat duyuru yapıldığına göre kısa süre içerisinde geleceğini tahmin ediyoruz. Bakalım bu bonus olayı oyuncuların hoşuna gidecek mi.

Ali Atasoy

pcanalist.com kurucularından. Pilot olur kendileri, uçakla insanları, haberleriyle bizi uçurmaktadır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica