Ücretsiz VPN: Zenmate

zenmate

ZenMate, engellenmiş sitelere VPN aracılığı ile bağlantı kurmanızı sağlayan tarayıcı eklentisi.

ZenMate, sansürlü ve yasaklı sitelere giriş yaparken online güvenlik ve gizliliğin en kolay yollarından biri. ZenMate ile bağlantınızı şifreleyebilir, internete güvenli sunucu ağları üzerinden bağlanabilirsiniz. Ayrıca yasaklı sitelere giriş yapabileceğiniz muhteşem bir online güvenlik çözümünüde sunuyor.

zenmate-baglantiZenMate iOS, Android ve Firefox eklentisi olarak kullanıcıların hizmetine sunulmuş durumda. Mobil cihazlarınızda tek yapmanız gereken iOS için AppStore, Android için Google Play Store’a giriş yaparak ZenMate uygulamasını indirmek. Firefox için ise Firefox eklentiler sayfasına girerek ZenMate eklentisini Firefox’a eklemek olacaktır.

https://zenmate.com/ adresine girerek hangi platformda kullanmak istiyorsanız, yönlendirme linkleri ile kurulum yapabilirsiniz.

 

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica