Friday, September 25, 2020
internet, teknoloji, haber


CS:GO Dünya Şampiyonası’nın Galibi, Türkiye

CS:GO Türk milli takımımızın Arjantin karşısında aldığı 2-1’lik galibiyetle kazandığı Dünya Şampiyonası’nın videoları. Ülkemizde e-spor hızla gelişirken bu alanda önemli…

By Ali Atasoy , in Oyun , at 11 Ekim 2016 Etiketler: , ,

cs-go-turkiye

CS:GO Türk milli takımımızın Arjantin karşısında aldığı 2-1’lik galibiyetle kazandığı Dünya Şampiyonası’nın videoları.

Ülkemizde e-spor hızla gelişirken bu alanda önemli başarılara imza atılmaya devam ediliyor. E-spor tarihinde ki en önemli zaferlerden biri dün gece geldi.

Counter Strike: Global Offensive Dünya Şampiyonası’nda Türk milli takımımız, Arjantin karşısındaki mücadelesinde 2-1 galip gelerek CS:GO Dünya Şampiyonu olmayı başardı ve İstiklal Marşımızı tüm dünyaya duyurdu.Karşılaşmanın ilk maçına 11-0 skorla geriden başlayan Türkiye, kısa süre içerisinde bu maçı çevirerek ilk maçta Arjantin karşısında galibiyet almıştı. Ardından gelen 1-1 eşitlikle son karşılaşmayı kazanan milli takımımız harika bir oyun ortaya koyarak zirveye adını yazdırdı.

Tüm dünyanın en iyi CS:GO oyuncularının karşı karşıya geldiği CS:GO Dünya Şampiyonası’nda yaşadıklarına rağmen tüm zorlukların üstesinden gelerek Türk milli CS:GO takımımız dünya şampiyonu oldu.

Kaçıranlar, yeni haberi olanlar veya tekrar izlemek isteyenler için CS:GO 2016 Dünya Şampiyonası’nın tekrarlarını aşağıdaki videolardan izleyebilirsiniz.

Karşılaşma – 1

Karşılaşma – 2

Karşılaşma – 3

Kupa Töreni

İstiklal Marşının Okunduğu An

Comments


Bir cevap yazın


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica