MS Paint Yenileniyor

ms-paint-yenileniyor

Hepimiz Microsoft’un çizim uygulaması Paint uygulamasını kullanmışızdır. Yıllardır çok ufak değişikliklerle karışımıza çıkan ve bazen hayat kurtaran Microsoft’tun işletim sistemleri ile birlikte gelen bu ufak program yakın zamanda gelecek güncelleme ile köklü bir değişikliğe uğrayacak. Önceki sürümlerine göre çok daha yetenekli ve çok daha güzel bir arayüzle gelmesi bekleniyor.

Yeni Paint ile artık 3D çizimler yapılabilecek, birbirinden yeni çıkartmalar kullanılabilecek. Dokunmatik ekranlar için özel olarak olarak yenilenen arayüz, sade görünümüyle kullanım kolaylığını bir üst seviyeye çıkarıyor. Stylus desteği ile profesyonel tasarımlar yapmakta mümkün oluyor. Bu ayın sonlarına doğru düzenlenecek olan Microsoft etkinliğinde tanıtılması beklenen yeni Paint’in ne zaman kullanıma sunulacağı henüz belli değil.

İşte Yeni Paint’in ekran görüntüleri:

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica