Snapchat Auto Advance Özelliğini Kaldırıyor

snapchat-auto-advance

Snapchat Stories – listenizde bulunan kişilerin son 24 saat içinde neler paylaştığını gösteren mini sosyal medya uygulaması. Uygulama, kullanıcıların o kadar hoşuna gitti ki,  Instagram ve Twitter bu özelliği kendi uygulamalarınada getirdiler.

Snapchat, Stories ekranında güzel bir değişime gidiyor. Snapchat kullanıcılarının iyi bildiği bir özellik olan hikayelerin otomatik olarak ardı ardına geçtiği Auto Advance özelliği kalkıyor ve artık isterseniz kendi oynatma listelerinizi oluşturarak istediğiniz arkadaşlarınızla ilgili haberleri ardı ardına görebileceksiniz. Ayrıca kazara bir reklama dokunma olasılığınız da azalıyor çünkü Sponsored Discover, listenin en altına konumlandı.

Snapchat, blogundan yaptığı açıklamada: “Bazen yakın arkadaşlarımız ve ailemiz neler peşinde bunu öğrenmek isteriz – tüm arkadaşlarımızı değil – ve Auto Advance bunu engelliyordu.”

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica