Wednesday, September 23, 2020
internet, teknoloji, haber


Snapchat Auto Advance Özelliğini Kaldırıyor

Snapchat Stories – listenizde bulunan kişilerin son 24 saat içinde neler paylaştığını gösteren mini sosyal medya uygulaması. Uygulama, kullanıcıların o kadar hoşuna…

By Hakan Demirel , in Sosyal Medya , at 11 Ekim 2016 Etiketler: ,

snapchat-auto-advance

Snapchat Stories – listenizde bulunan kişilerin son 24 saat içinde neler paylaştığını gösteren mini sosyal medya uygulaması. Uygulama, kullanıcıların o kadar hoşuna gitti ki,  Instagram ve Twitter bu özelliği kendi uygulamalarınada getirdiler.

Snapchat, Stories ekranında güzel bir değişime gidiyor. Snapchat kullanıcılarının iyi bildiği bir özellik olan hikayelerin otomatik olarak ardı ardına geçtiği Auto Advance özelliği kalkıyor ve artık isterseniz kendi oynatma listelerinizi oluşturarak istediğiniz arkadaşlarınızla ilgili haberleri ardı ardına görebileceksiniz. Ayrıca kazara bir reklama dokunma olasılığınız da azalıyor çünkü Sponsored Discover, listenin en altına konumlandı.

Snapchat, blogundan yaptığı açıklamada: “Bazen yakın arkadaşlarımız ve ailemiz neler peşinde bunu öğrenmek isteriz – tüm arkadaşlarımızı değil – ve Auto Advance bunu engelliyordu.”

Comments


Bir cevap yazın


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica