Thursday, December 3, 2020
internet, teknoloji, haber


Hi-Fi Müzikçalar Üreticisi Astell&Kern Türkiye’de

Taşınabilir en iyi Hi-Fi müzikçalar ürünleri konusunda dünyanın en popüler üreticilerinden biri olan Astell&Kern, Bircom’un dağıtıcılığı ile artık Türkiye’de müzikseverlerle buluşacak….

By Hakan Demirel , in Haberler , at 12 Ekim 2016 Etiketler: ,

astel-kern-urunleri

Taşınabilir en iyi Hi-Fi müzikçalar ürünleri konusunda dünyanın en popüler üreticilerinden biri olan Astell&Kern, Bircom’un dağıtıcılığı ile artık Türkiye’de müzikseverlerle buluşacak.

Gelişmiş işlemci ve DAC teknolojisi ve farklı tasarım anlayışı ile Hi-Fi müzikçalar konusunda başarılı marka Astell&Kern, MQS (Mastering Quality Sound) özelliği sayesinde diğer markalardan bir adım daha önde. MQS, 24-bit/ 44 – 192kHz’e kadar yüksek çözünürlüklü dijital müzik stüdyo kaydı formatlarına karşılık geliyor. Müziği dinleyiciye stüdyoda kaydedildiği gibi ulaştırarak 6,5 kat daha fazla ayrıntı sunan MQS, belirgin biçimde daha iyi bir müzik deneyimi vadediyor. Bircom’un Türkiye’de satışa sunduğu Astell&Kern müzikçalarlar arasında AK380, AK320, AK300, AK70, AK Jr ve XB10 modelleri yer alıyor. Astell&Kern, Wi-Fi destekli AK70, AK300, AK320 ve AK380 modellerinden başlayarak, tüm müzikçalarları ile entegre edilecek olan streaming müzik servisi TIDAL’i de destekliyor.

Detaylı bilgiyi, bircom’un internet sitesinden alabilirsiniz.

Comments


Bir cevap yazın


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica