Hi-Fi Müzikçalar Üreticisi Astell&Kern Türkiye’de

astel-kern-urunleri

Taşınabilir en iyi Hi-Fi müzikçalar ürünleri konusunda dünyanın en popüler üreticilerinden biri olan Astell&Kern, Bircom’un dağıtıcılığı ile artık Türkiye’de müzikseverlerle buluşacak.

Gelişmiş işlemci ve DAC teknolojisi ve farklı tasarım anlayışı ile Hi-Fi müzikçalar konusunda başarılı marka Astell&Kern, MQS (Mastering Quality Sound) özelliği sayesinde diğer markalardan bir adım daha önde. MQS, 24-bit/ 44 – 192kHz’e kadar yüksek çözünürlüklü dijital müzik stüdyo kaydı formatlarına karşılık geliyor. Müziği dinleyiciye stüdyoda kaydedildiği gibi ulaştırarak 6,5 kat daha fazla ayrıntı sunan MQS, belirgin biçimde daha iyi bir müzik deneyimi vadediyor. Bircom’un Türkiye’de satışa sunduğu Astell&Kern müzikçalarlar arasında AK380, AK320, AK300, AK70, AK Jr ve XB10 modelleri yer alıyor. Astell&Kern, Wi-Fi destekli AK70, AK300, AK320 ve AK380 modellerinden başlayarak, tüm müzikçalarları ile entegre edilecek olan streaming müzik servisi TIDAL’i de destekliyor.

Detaylı bilgiyi, bircom’un internet sitesinden alabilirsiniz.

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica