iPhone 7 gece çekimi incelemesi

iphone7-gece-cekimi

Apple, iPhone 7’nin gece çekimlerinde oldukça başarılı olduğunu gösteren bir video yayınladı.

Daha önceki iPhone modeli olan iPhone 6S’e göre daha düşük diyafram aralığına sahip olan iPhone 7’nin kamerası daha fazla ışık alabilen bir kamera olarak yeniden şekillendirildi.

Gece çekimlerinin en iddialı markası olan Samsung, Apple’ın yayınladığı bu video ile gece çekimlerinde ki liderliğini Apple’a kaptırmış gibi görünüyor.

iPhone 7’nin 16MP çözünürlüklü f/1.8 diyafram açıklığına sahip arka kamerası ile çekilen görüntüler, sanki bir film sahnesi gibi görünüyor. Tabi Apple’ın bu görüntüler üzerinde ne kadar oynadığı yada oynadığına dair bir bilgi bulunmuyor.

Öte yandan Samsung ve Apple kamera konusunda rekabet ederken Google’ın yeni tanıttığı Pixel telefonlar da kamera konusunda bir hayli iddialı ve kağıt üstünde en iyi kamera deneyimine sahip telefon diyebiliriz. Google Pixel’in ne kadar iddialı olduğunu piyasaya çıktığında öğrenmiş olacağız.

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica