Windows Phone’lar için vakit öldürmelik oyunlar

Microsoft, akıllı telefon pazarında Apple ve Samsung’u yakalayamasa da belirli bir kullanıcı kesimi Windows Phone almaya ve kullanmaya devam ediyor.  Microsoft’un pazarda başarı elde edememesinin sebeplerinden biri uygulama marketinin zayıf olması. AppStore ve Google Play kadar içerik olmasada Windows Phone kullanıcıları için kullanabilecekleri, oynayabilecekleri uygulamalarda mevcut.

Windows Phone kullanıyorsanız ve boş zamanlarınızda vakit öldürecek oyunlar arıyorsanız, bu oyunlar tam sizlik olabilir.

Tentacles: Enter the Mind

tentacles-enter-the-mind

Tentacle’da çılgın bilim adamı Dr.Phluff’un zihninde dolaşarak bilinçaltı yaratıkları ile savaşıyoruz. Tentacles oyununda altın kazanabilir, gizli yumurtaları toplayabilir ve doktorun zihnindeki özel güçleri açığa çıkarabilirsiniz. Grafikleri ayrıntılı ve çok renkli olan oyunda stratejik düşünme yeteneğinizi ve zamanlama kabiliyetinizi de test edebilirsiniz.

Tentacles: Enter the Mind İndirme Linki:

https://www.microsoft.com/en-us/store/p/tentacles-enter-the-mind/9wzdncrfjb4n

Threes

threes

Daha önce 2048 oynadıysanız bu oyunuda sevebilirsiniz. 4×4 ızgaraları birleştirmeniz gerek. Grafikleri minimal ve güzel.

Threes İndirme Linki:

https://www.microsoft.com/en-us/store/p/threes/9nblggh3rsrq

Candy Crush Jelly Saga

candy-crush

Candy Crush severler Windows Phone telefonlarında da oynamaya devam edebilirler.

Candy Crush Jelly Saga İndirme Linki:

https://www.microsoft.com/en-us/store/p/candy-crush-jelly-saga/9nblggh67bn1

Chickens Can’t Fly

chickens-cant-fly

Gelin tavukları uçuralım! Tuvukları uçurmak için uğraşan tavuk bilim adamlarına yardımcı olacağımız Chickens Can’t Fly telefonunuzun sensörleri ile çalışıyor. Grafikleri hoş ve iyi çizilmiş, içerisinde ise birçok animasyon barındırıyor. Oyun deneme sürümü olarak marketten indirebiliyorsunuz, 0.99 dolar ödeyerek ise tüm bölümleri açabilirsiniz.

Chickens Can’t Fly İndirme Linki:

https://www.microsoft.com/en-us/store/p/chickens-cant-fly/9wzdncrdmgv4

Hill Climb Racing

hill-climb-racing

Hem Windows 10 bilgisayarınızda hem de Windows 10 Mobile cihazınızda oynayabileceğimiz bu oyunda bir yarış arabası ile tepelere tırmanıyoruz. Bölüm atladıkça yeni araçlar alabiliyoruz. Ekranda gaz ve fren pedallarını birlikte görüyoruz, işin sırrı ikisine de fazla yüklenmemekte. Grafikleri basit ve sade. Ancak gayet estetik. Hill Climb Racing vakit öldürmelik oyunlara en güzel örneklerden biri. Oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

Hill Climb Racing İndirme Linki:

https://www.microsoft.com/en-us/store/p/hill-climb-racing/9wzdncrdcwk8

Ali Atasoy

pcanalist.com kurucularından. Pilot olur kendileri, uçakla insanları, haberleriyle bizi uçurmaktadır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica