Instagram’ın Windows 10 bilgisayar ve tabletler için uygulaması yayınlandı

instagram-windows10

Instagram, Windows için çalışmaya devam ediyor. Geçtiğimiz Nisan ayında Windows 10 Mobile için uygulamalarını yayınlayan Instagram, şimdi de Windows 10 bilgisayar ve tabletlerle uyumlu Instagram uygulamasını yayınladığını duyurdu.

Windows 10 tablet kullanıcıları Instagram’ın Instagram Stories, mesajlaşma ve keşif gibi tüm özelliklerini tabletlerinde eksiksiz olarak kullanabilecek.

Ayrıca Windows 10 tablet kullanıcıları, tabletleri aracılığıyla çektikleri görüntüleri de direkt olarak Instagram üzerinden paylaşılabilecek. Instagram bu son hamlesiyle birlikte şaşırtırken, Instagram’ın iPad uygulamasının halen çıkmış olmadığının da altını çizmemiz gerekiyor. Bu gelişme ile Instagram’ın, Windows platformuna öncelik vererek Windows 10 işletim sistemli tabletleri, iPad’den daha çok önemsemiş olduğunu görüyoruz.

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica