Leyla ile Mecnun Netflix’te devam edebilir

leyla-ile-mecnun-netflix

Geçtiğimiz ay düzenlediği kapsamlı basın toplantısıyla birlikte Türkiye lansmanını gerçekleştiren Netflix, düzenlediği lansmanda Netflix tarafından Türkiye’ye özel yerli yapımların yapılabileceğini belirtmişti.

Netflix Türkiye’de şu anda %80’e yakın Türkçe dublaj ve altyazı desteğiyle bulunuyor. Aynı zamanda bazı Türk dizi ve filmlerine de Netflix platformunda yer vermekte. Netflix Türkiye’nin resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan bir paylaşım Leyla ile Mecnun dizisinin Netflix üzerinden devam edebileceğini gündeme getirdi.

“Dünyanın bu emojiye de ihtiyacı var. #LeylaileMecnun” yazarak Erdal Bakkal karakterinin emojisi olarak yapılan paylaşımdan sonra Netflix takipçileri TV’de yayından kaldırılan Leyla ile Mecnun dizisinin Netflix üzerinden devam edebileceğini düşünmeye başladı. Netflix tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmasada bu paylaşım sevilen dizi Leyla ile Mecnun’un Netflix üzerinden devam edeceğinin habercisi olabilir.

Bu paylaşımla umuyoruzki Türkiye’nin en kaliteli dizilerinden bir tanesi olan Leyla ile Mecnun tekrar yeni bölümleriyle geri döner. Ayrıca milyonlarca kişinin devam etmesini istediği Leyla ile Mecnun dizisinin yeni bölümlerinin dijital platform olan Netflix’te yayınlanması Netflix’in ülkemizde yaygınlaşması ve popüler bir platform olması anlamında büyük önem taşıyor.

Öte yandan, daha önce açıkladıkları Leyla ile Mecnun’un eski bölümlerinin Netflix üzerinden izlenebileceği anlamını taşıyan duyuruda olabilir. Büyük bir heyecanla bekliyoruz, umarız Netflix Leyla ile Mecnun efsanesini geri getirir.

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica