Windows 10 için büyük güncelleme geliyor!

windows-10-guncelleme-redstone2

Microsoft’un yeni işletim sistemi Windows 10’a geçtiğimiz ay büyük bir güncelleme gelmişti. Şimdi ise bir sonraki büyük güncellemesiyle ilgili dedikodular gelmeye başladı. Yeni bir habere göre Redstone 2 (RS2) olarak adlandırılan bu yeni güncelleme önümüzdeki Mart ayında kullanıma sunulacak.

Daha önce 2017 içerisinde iki büyük Windows 10 güncellemesi geleceğiyle ilgili haberler ortaya çıkmıştı ve bu güncellemelerden ilki olan RS2’nin de yine bahar döneminde yayınlanacağı söylenmişti.

RS2’nin Mart ayında sunulacağına işaret eden bu yeni söylenti ise birçok Microsoft söylentisinin kaynağı olarak bilinen WalkingCat adlı Twitter kullanıcısı. Söz konusu kaynak RS2 güncellemesinin işletim sisteminin 1703 numaralı versiyonu olacağını ifade ediyor. Bu rakamın da aynı zamanda güncellemenin kullanılacağı 17 Mart olması bekleniyor.

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Cevap

  1. Serkan Yıldız dedi ki:

    Merhaba sevgili hocam güzel yazılar her zaman yararlı ve bilgileriniz için teşekkürler sizleri yakından takip ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica