Apple Watch Nike+ 28 Ekim’de satışa çıkıyor

apple-watch-nike-plus

Apple ve Nike’ın beraber tasarladıkları Nike+ modeli Apple Watch 2. seri akıllı saat, 28 Ekim’de satışa çıkıyor. Nike tarafından geliştirilen özel bir uygulamayı içermesi yanında 2. seri Apple Watch’ların diğer bütün özelliklerini taşıyan akıllı saat, açık hava aktiviteleri için önem taşıyan GPS ve koşu takibi özelliği ile birlikte aynı zamanda su geçirmiyor ve su altında 50 metreye kadar basınca dayanabiliyor.

Eylül 2016’da San Francisco’da tanıtılan Nike+ modeli, 38 mm ve 42 mm’lik iki farklı boyut ve dört farklı renk ile karşımıza çıkıyor. Apple Watch Nike+’ın çok delikli yapısıyla nefes alan spor bandı, kullanıcıya hafif ve esnek bir kullanım olanağı sağlıyor. Üstelik saat ekranı, parlak güneş ışığı altında kolay görülebilmesi için Apple Watch 1. seriye göre daha fazla aydınlatıldı. Nike’ın geliştirdiği ve koşucular için özel bir sosyal medya uygulaması Nike+ Run Club ile kullanıcılar artık düzenlenen koşulardan haberdar olup istedikleri koşucu topluluğuna katılabilecek ve kendilerine özel antreman programı hazırlayabilecekler.

Serinin diğer ürünlerine göre daha sportif bir görünüme sahip olan Nike+ modeli, watchOS 3 yazılımı yüklenmiş olarak gelecek. Acil durum numaralarını tek bir düğme basılarak arama özelliğine sahip akıllı saat, fitness ile ilgili pek çok yeni uygulama içerecek ve 369 dolardan başlayan fiyatlarla satılacak.

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica