Asphalt 8: Airborne güncellendi!

asphalt-8-airborne

Mobil yarış oyunu üreticisi Gameloft’un geliştirdiği Asphalt oyunu, şüphesiz en iyi oyunlarından biri diyebiliriz. Asphalt 8: Airborne ile yoluna devam eden firma, yeni bir güncelleme yayınladı.

Daha önce gelen güncelleme ile yeni modlar, yeni araçlar, yeni yarış pistleri eklenmiş ve görsel olarak iyileştirmeler yapılmıştı. Şimdi ise yeni yayınlanan güncelleme ile oyuna bir çok özellik ve yeni araç ekliyor.

Yeni güncelleme ile gelen özellikler

Çok oyunculu sezonlar

Çok oyunculu mod, yarış ve ödüllerle dolu bir nitro artışı yaşadı! Diğer oyunculara karşı kıyasıya yarışıp sınırlı süreli yarış sezonlarında puan kazan ve ödüllerin kilidini aç.

Çok oyunculu ligler

Direksiyon başındaki becerilerin, yüksek notlamalar alıp daha yüksek liglere geçtikçe herkesçe bilinecek. Ligin ne kadar iyiyse, sezon sonundaki ödüllerin de o kadar büyük olacak!

ReplayKit yayıncılığı

iOS 10’daki ReplayKit sayesinde canlı yayın desteği ile müthiş becerilerini gerçek zamanlı olarak dünyaya gösterebileceksin.

Yeni arabalar

Canın daha fazla hız canavarı mı çekti? Falcon F7, Mercedes-Benz CLA 45 AMG Racing Series, GT by CITROEN, Icona Vulcano V12 Hybrid ve daha fazlası düzenli olarak oyuna eklenecek, yani sık sık göz atmayı ihmal etme!

Yeni etkinlikler

Yeni AR&GE etkinliği ve 2 yeni Enduro meydan okuması için becerilerini keskin, motorunu sıcak tuttun mu? Oyundaki en güçlüler arasında yer alan arabaları ilk alanlardan ol!

Rio ve 51. bölge yükseltmeleri

Yarışları hiç olmadığı kadar gerçekçi kılmak için en yeni pistlerimizi daha üstün görüş kabiliyeti, daha iyi ışıklandırma ve pek çok ince ayarla iyileştirdik.

Ali Atasoy

pcanalist.com kurucularından. Pilot olur kendileri, uçakla insanları, haberleriyle bizi uçurmaktadır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica