SwiftKey’e gizli mod özelliği geldi!

 

swift-key-gizli-mod

Mobil cihazlar için geliştirilen klavye arayüzü SwiftKey uygulamasına görünmezlik modu özelliği beta sürecine giriyor.

Yeni güncellemesini uygulamanın beta versiyonu için uygulamaya koydu. Bu yeni güncelleme ile birçok hata giderilirken, önemli bir değişiklik de göze çarpıyor.

Yeni geliştirmeler ve özellikler kazanacak olan SwiftKey için gelen en önemli özellik Incognito Mode, yani gizlilik modu oldu. Bu özellik sayesinde, yazdıklarınız hiçbir şekilde sistem tarafından kaydedilmeyecek. Ayarlar sekmesinden kolayca aktif edilebilecek mod, yeni kelimeleri hafızaya almayacak ve siz de arattığınız kelimeleri bir sonraki kullanımınız sırasında görmeyeceksiniz.

Hatırlatmakta fayda var SwiftKey, kullanıcı tecrübesiyle işleyen bir sistem olduğu için Icnognito Mod’unu kullandığınız zamanlarda veri tabanını da genişletemeyeceksiniz. Yani, hafızaya yeni kelimeler bu moddayken eklenmeyecek. Önemli işlerinizi hallettikten sonra yeniden görünür moda geçmeniz tavsiye ediyoruz.

Ayrıca şu an için bu yeni özellikler sadece SwiftKey Beta’ya özel. Hatalardan arınmış versiyonun önümüzdeki haftalarda sisteme eklenmesi bekleniyor.

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica