Wakie ile tanımadığınız insanlar tarafından uyandırılmayı ister misiniz?

wakie-uygulama

Dünya’nın çeşitli ülkelerindeki gönüllü akıllı telefon kullanıcıları tarafından oluşturulan özel bir tim, sizin için çalar saatçilik görevini bir mobil uygulama ile kabul etti.

Wakie, kullanıcılarını uyandırmak ekseniyle kurulmuş mobil sosyal ağ. Tıpkı alarm kuruyor gibi uyanmamız gereken saati uygulama üzerinde belirliyoruz. O an geldiğinde ise rastgele biri bizi arıyor ve uyanmamızı sağlıyor. Telefon görüşmeleri internet üzerinden yapılıyor ve 1 dakika sürüyor. Ardından çağrı otomatik olarak sonlanıyor. Bu sayede bir yabancıya uyku sersemi “Görüşürüz.” demek zorunda kalmıyoruz.

Şu an sadece Kanada, Birleşik Krallık, Hong Kong, Singapur ve Amerika Birleşik Devletlerinde yaşayan kişiler alarm kurabiliyor. Henüz Türkiye’de ve Dünya’nın pek çok ülkesinde hizmet bulunmuyor. Fakat bu durum bir yabancıyı neşeli ve eğlenceli bir güne başlatmamıza engel değil.

Uygulamanın iOS, Android ve Windows Phone sürümleride bulunmakta. Size uygun olanı indirip bu sempatik uygulamayı deneyebilirsiniz.

İncelemek için: https://wakie.com/

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica