iOS 10.1 güncellemesi ile Portre Modu geliyor!

iphone-ios-portre-modu

iPhone 7 Plus ile gelen Portre Modu, iOS 10.1 güncellemesi ile diğer iOS cihazlarınada bu ay içinde geliyor.

Daha önce Apple tarafından yapılan açıklamaya göre iOS 10.1 sürümünün Sonbahar mevsimi içerisinde yayınlanacaktı. PhoneArena’nın aktardığı bilgiye göre ise yeni iOS 10.1 güncellemesi; 25 Ekim 2016 tarihinde kullanıcılara sunulacak.

Peki iOS 10.1 güncellemesi ile neler geliyor?

Temel olarak iOS 10’dan pek de fazla farklılık barındırmayan iOS 10.1 güncellemesiyle birlikte iOS 10.1 güncellemesi alacak tüm iPhone’lar iPhone 7 Plus’taki portre modu özelliğine kavuşacak böylelikle iPhone sahipleri kişilerin daha net göründüğü ve arkaplanın bulanık olduğu kaliteli fotoğraflar çekebilecek.

iOS 10.1 güncellemesi sadece iPhone 7 Plus’taki portre modunun diğer iPhone’lara gelmesini içermiyor, iOS 10.1 ile birlikte Apple’ın ödeme sistemi Apple Pay daha kapsamlı ve kullanılabilir hale geliyor. Ayrıca bu güncellemedeki yeniliklerle Apple Pay’in kullanım alanları da genişliyor.

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica