20 bin dolarlık Pokemon saati!

pokemon-saati

Lüks saat üreticisi Romain Jerome, güzel satış elde edeceklerini düşünmüş olacaklar ki Pikachu satini 20 bin Dolar gibi bir fiyata satabilecekleri hayaline kapılmışlar.

Oyuncuların beklentisini karşılıksız çıkartan Pokemon Go oyunu düşüşüne devam ediyor fakat Pokemon temalı ürünlerin ardı arkası kesilmiyor.

Pokemon hayranlarına hitap eden bu ürünü saatleriyle tanınan Romain Jerome tasarladı. Jerome daha önce Titanic, Apollo ve Özgürlük Heykeli‘nin parçalarından tasarladığı saatlerle gündeme gelmişti. Ünlü isim şimdi de The Pokémon Company ile birlikte çalışarak sınırlı sayıda Pikachu saati üretecek. Titanyumdan yapılan bu nadir ürün sarı ve siyah kayış seçenekleriyle satışa sunulacak. Eğer daha fazla ödemeyi sorun etmiyorsanız deri kayış da satın alabileceksiniz. 20 tane üretilecek bu saatler 20 bin dolardan satılacak. Her ne kadar saat Pokemon hayranlarının dikkatini çekmeyi başarsa da, bu tasarıma 20 bin dolar verecek insan sayısı oldukça az. Bu sebeple sınırlı sayıda üretimin doğru bir karar olduğunu düşünüyoruz.

Bu arada 20 Bin Dolar ile 8 Adet iPhone 7 alabilirsiniz.

 

Ali Atasoy

pcanalist.com kurucularından. Pilot olur kendileri, uçakla insanları, haberleriyle bizi uçurmaktadır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica