Galaxy Note7 sahipleri, Galaxy S8’i indirimli alacak!

samsung-galaxys8-note7-indirim

Patlamalar yüzünden gündemden düşmeyen Galaxy Note 7, bataryasındaki ciddi problemlerden dolayı Note 7 modeli tamamen iptal eden Samsung, piyasadaki tüm Galaxy Note 7’leri geri çağırdı.

Samsung sorunsuz bir şekilde Galaxy Note 7’leri iade almış ya da farklı bir Samsung telefonla değişimine imkan tanısa da Note 7 kullanıcıları önce cihazın yenilenmesini beklerken yenilenen cihazlarda da hata çıkmasıyla mevcut Note 7 kullanıcıları hem iade ve değişim sürecinde ciddi bir uğraş gösterdi hem de bir süre telefonlarından mahrum kaldı.

Samsung, bu süreçte Galaxy Note 7 kullanıcılarının Samsung ekosisteminden kopmasını istemediği için kendisini affettirmek adına 2017’nin Şubat ayında tanıtacağı Galaxy S8 modelinde hatalı Note 7 modelini satın alan kullanıcılarına jest geçerek indirim yapacak. Bu indirimin ne boyutta olacağı ve diğer detayları ise henüz belli değil.

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica