Google Pixel XL’ı parçalara ayırıyoruz (VideoTest)

google-pixel-xl-parcalara-ayirmak

YouTube kanalında bir çok yeni çıkan telefonu demonte edip tamir edilebilirliğine 10 üzerinden puan veren iFixit, şimdi de eline Google Pixel XL’yi alıp parçalarına ayırdı.

Google Pixel XL, iFixit ekibinin ellerinde parçalarına ayrıldı ve gözlemlendi. Gözlem sonucu olarak parçaların modüler olduğu ve bu sayede kolayca gereken parçayı değiştirerek tamir edilebileceğine ulaşıldı. Tek eksi nokta olarak ise ekranın çok da iyi monte edilmemiş olması gösterildi. 10 üzerinden 6 puan alan Pixel XL üzerinde, şaşırtıcı olarak üreticisi olan HTC’nin sadece bir logosu bulunuyor. Bataryayı çıkarmak için tutmanız gereken bir etiketin üzerinde bulunan logo, tamir sonrasında çıkarılıp atılıyor.

Telefonun diğer parçalarının nasıl olduğunu ve tüm parçalarına ayrılmayı görmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz:

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica