Note 7 sahiplerine S8 bedava!

samsung-galaxy-s8

Samsung, Note 7’nin sorununu henüz çözmüş değil. Bu yüzden Galaxy S8’in tanıtımını ve piyasaya çıkışı 2 hafta ertelenebilir. Şimdiye kadar kullanıcılara birçok sıkıntı yaşattığı için Note 7 sahiplerini geri kazanmaya çalışıyor.

Note 7’nin değişim sürecinde geçici telefon olarak Galaxy J, Galaxy A ya da Galaxy S7 gibi farklı model telefonlar veren Samsung, daha tam manasıyla sorunu çözemediği için para iadesi ve Galaxy S7 Edge ile değişim isteyenler dışında bir çözüm üretemiyor. Fakat Samsung’un bu noktada planlarına göre Note 7 alıp sıkıntılı günler geçiren her bir kullanıcısına ücretsiz olarak Galaxy S8 verebilir.

Samsung, Note 7 alan kullanıcıların gönlünü almak için bir önceki modeli vermek yerine yeni çıkacak olan Galaxy S8 modelini vermeyi daha uygun görüyor. Bu şekilde kullanıcılarını geri kazanmaya çalışmayı planlıyor. Bu uygulamanın, para iadesi alan kullanıcıları kapsamayacağını düşünüyoruz.

Note 7 satın alanlara sadece Galaxy S8 ya da Note 8 verilecek. Yani Note 7 alıp sorun yaşayan kullanıcılar dilerlerse Note 8’i de ücretsiz olarak alabilecekler.

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica