WhatsApp’a görüntülü konuşma özelliği geldi!

whatsapp-goruntulu-konusma

WhatsApp için uzun süredir beklenen görüntülü görüşme özelliği nihayet geldi. Şu an için sadece Android kullanıcıları arasında Beta kullanıcılarına açılan özellik ile görüntülü görüşme yapılabiliyor.

Beta testinde olduğu için görüntülü görüşme sonrasında bir de ufak anket yapan WhatsApp, bu test sürecinin ardından Android ve iOS kullanıcılarına güncelleme olarak sunacak. Ayrıca Windows 10 Mobile tarafına da geleceğini düşündüğümüz görüntülü görüşme özelliği için sayılı günler kaldı diyebiliriz.

Eğer Andorid kullanıcıysanız ve Beta programına kayıt olmak istiyorsanız, Google Play Store üzerinden WhatsApp Messenger’ı arayıp açılan sayfanın en altındaki “Beta Test Kullanıcısı Ol” bölümünden onay vermeniz takdirde kısa süre içerisinde size güncelleme iletilecektir. Böylece WhatsApp beta kullanıcısı olabileceksiniz.

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica