Yeni mobil uygulama reklam servisi: Admost

admost-reklam-servisi

Londra merkezli Admost Mediation Limited şirketinin ürünü olarak ortaya çıkan Admost, mobil oyun ve uygulamalar üzerinden gelir kazanan girişimlerin bu gelirlerini, reklam ağları arasında optimize ederek arttırmak amacıyla kuruldu. Başvuru için aylık 2.500 dolar üzeri gelirli bir uygulama veya oyuna sahip olmanız gerekiyor.

Online Kafa Topu’nda da kullanılan Admost, oyun gelirlerini %300 gibi müthiş bir oranda arttırmayı başardı. Online Kafa Topu dışında Maçkolik, Sahadan, Perform Group, Penguen, MineSweeper ve Goal gibi müşterilere sahip olan Admost, gelirleri arttırmak konusunda oldukça iddialı.

Flurry, Vungle, Unity Ads, ADX, NativeX, Mobfox, Supersonic, Facebook, Inmobi, Admob ve Amazon gibi servisleri profesyonel bir şekilde kullanarak mobil uygulama ve oyun gelirlerinizi katlayacak olan Admost, 1 ay ücretsiz imkanı sunuyor.

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica