Thursday, January 14, 2021
internet, teknoloji, haber


Nintendo Switch ile ilgili yeni açıklama!

Geçtiğimiz günlerde ilk kez ortaya çıkan yeni Nintendo Switch’ten, bekleyenleri üzecek bir haber geldi! Nintendo’nun yeni oyun konsolu Switch, hibrit…

By Ali Atasoy , in Oyun , at 31 Ekim 2016 Etiketler: ,

nintendo-switch-kotu-haber

Geçtiğimiz günlerde ilk kez ortaya çıkan yeni Nintendo Switch’ten, bekleyenleri üzecek bir haber geldi!

Nintendo’nun yeni oyun konsolu Switch, hibrit yapısıyla göz doldurmuştu. Bir süredir Nintendo NX olarak beklediğimiz yeni konsol, Nintendo Switch adıyla da ters köşe yapmıştı. Şimdi bir ters köşe de, Nintendo oyuncularına geliyor: Nintendo’nun yeni oyun konsolu Switch, Wii U ve 3DS oyunlarını desteklemeyecek.

Eğer Wii U ve 3DS oyunlarını Switch’te oynama hayali kuruyorsanız, eski konsollarınızda oynamaya devam edeceksiniz. Maalesef yeni konsol yeni kart sistemiyle eski oyunlara destek vermeyecek.

Bu arada Nintendo Switch’in batarya ömrüne ilişkin ilginç bir bilgi daha geldi. Switch, mobil oyunculuğu destekleyecekse, iyi bir pil ömrü sunması gerekiyor. Bu konuda Nintendo tarafından verilen bilgiye göre, Switch, mobil oyunculuğu destekleyecek ölçüde bir pil ömrü sunacakmış. Fakat bunun ne kadar süre olduğu henüz ortaya çıkmış değil. Gelen söylentilere göre ise Switch, 3 saatlik pil ömrü sunacak. Bunun ne derece doğru olduğunu, cihazı gördüğümüzde söyleyeceğiz.

Comments


Bir cevap yazın


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica