iOS 10.1.1 sürümüne Jailbreak yapıldı!

ios10-1-1-jailbreak-yapildi

Geçen hafta iOS 10.1 için Jailbreak videosu yayınlanmıştı. Bunun üzerine Luca Todesco, iOS 10.1.1 yüklü iPhone 7 cihazının Jailbreak’li görüntüsünü yayınladı. Todesco, aynı yöntemin iOS 10.1’de de işe yaradığını söyledi.

Apple, geçtiğimiz yıl yeni iPhone’larda hiçbir şekilde açık olmayacağını ve Jailbreak yapılmasının neredeyse imkansız olacağını söylemişti. Bu video ve görüntüler sayesinde Apple’ın biraz erken konuştuğunu söyleyebiliriz.

Geçtiğimiz hafta yayınlanan video ve Todesco’nun paylaştığı fotoğraf, Jailbreak’lerin çıkmasını dört gözle bekleyenler için oldukça sevindirici gelişmeler.

Bu arada Todesco yaptığı Jailbreak işlemini paylaşmamayı tercih ediyor. Bu sebeple Taig ve Pangu gibi buldukları açığı herkesle paylaşan Jailbreak ekiplerinin yapacağı açıklamaları beklemekten başka çaremiz yok.

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica