Wednesday, January 13, 2021
internet, teknoloji, haber


Yeni MacBook Pro’nun satışları güzel gidiyor

Yeni MacBook Pro’ların tanıtılmasının üzerinden kısa bir süre geçti. Tanıtılan Yeni MacBook Pro’ların devrimsel yenilikler olmaması ve bazı girişlerin azaltılması sebeplerinden  yoğun eleştirilere…

By Hakan Demirel , in Haberler , at 9 Kasım 2016 Etiketler: ,

yeni-macbook-pro-satislari

Yeni MacBook Pro’ların tanıtılmasının üzerinden kısa bir süre geçti. Tanıtılan Yeni MacBook Pro’ların devrimsel yenilikler olmaması ve bazı girişlerin azaltılması sebeplerinden  yoğun eleştirilere maruz kalıyor. Bu eleştirilerin internet ortamında dolaşması, satışların az olacağı düşüncesini yaratıyor. Fakat söylenenlere bakılırsa satışlar gayet başarılı devam ediyor.

Digitimes’ın haberine bakılırsa ön siparişlerde Apple’ın satışları gayet güzel görünüyor. Online siparişlerde bu zamana kadarki en yüksek MacBook Pro satışına ulaşıldığını yazan Digitimes, Apple’ın talebe yanıt verebilmek için tedarikçilerle iletişimde olduğu ve üretimi arttırdığı ifade ediyor. Bu da içerisinde bulunduğumuz son çeyrekte güçlü bir MacBook Pro satışı beklentisi anlamına geliyor. MacBook Pro satışlarının yükselmesiyle bu yıl içerisinde MacBook satışlarının toplamda 15 milyon barajını geçmeside beklentiler arasında.

Comments


Bir cevap yazın


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica