Yeni MacBook Pro’nun satışları güzel gidiyor

yeni-macbook-pro-satislari

Yeni MacBook Pro’ların tanıtılmasının üzerinden kısa bir süre geçti. Tanıtılan Yeni MacBook Pro’ların devrimsel yenilikler olmaması ve bazı girişlerin azaltılması sebeplerinden  yoğun eleştirilere maruz kalıyor. Bu eleştirilerin internet ortamında dolaşması, satışların az olacağı düşüncesini yaratıyor. Fakat söylenenlere bakılırsa satışlar gayet başarılı devam ediyor.

Digitimes’ın haberine bakılırsa ön siparişlerde Apple’ın satışları gayet güzel görünüyor. Online siparişlerde bu zamana kadarki en yüksek MacBook Pro satışına ulaşıldığını yazan Digitimes, Apple’ın talebe yanıt verebilmek için tedarikçilerle iletişimde olduğu ve üretimi arttırdığı ifade ediyor. Bu da içerisinde bulunduğumuz son çeyrekte güçlü bir MacBook Pro satışı beklentisi anlamına geliyor. MacBook Pro satışlarının yükselmesiyle bu yıl içerisinde MacBook satışlarının toplamda 15 milyon barajını geçmeside beklentiler arasında.

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica