Haydaaa! Şimdi de Samsung Galaxy J5’den patlama haberi geldi

galaxy-j5-patladi

Samsung dolu dizgin patlamalara devam ediyor. Zor geçen 2016’nın sonuna yaklaştığımız aylarda bir patlama haberi daha geldi. Bu defa patlayan ve alev alan Galaxy J5.

Bilindiği üzere Samsung’un 2016 yılı içerisinde çıkartmış olduğu Galaxy Note 7’ler patlamalarıyla gerek sosyal medyada gerek oyunlara konu oldu. Hatta bu cihaz için uçaklarda bulundurma yasağı bile getirildi. Şu günlerde patlama haberlerinin hızı biraz kesilmiş olsa da bu sefer hiç beklenmedik bir telefon Galaxy J5 alev aldı.

Fransa’da yaşayan Lamya Bouyirdane’nin Associated Press’e anlattıklarına göre kullanıcı, Galaxy J5’i geçtiğimiz yaz ayında almış ve sorun yaşamamış. Ancak Lamya, geçtiğimiz gün telefonunun önce kilitlenip şiştiğini, ardından koridorda alev aldığını söyledi. Bakalım Samsung bu konuda açıklama yapacak mı?

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica