BİM çılgınlığı! 18 Kasım’dan itibaren iPhone 7’yi BİM’den alabileceksiniz

bim-iphone7-satacak

BİM, bir kaç yıldır alışılagelmiş ürünlerin dışında ürünler satmaya başlayarak bizi hayli şaşırtmıştı. Bunlardan bazıları, Xbox 260, PlayStation 4, Batman V Superman ve Star Wars lisanslı ürünleriydi. Hatta daha önce iPhone modelleride satışa sunulmuştu.

Cuma günlerine özel olarak kampanyalı ürünleri satışa sunan BİM, iPhone 7’nin satışınıda yine Cuma günü olan 18 Kasım’da yapmaya başlayacak. BİM’in 32 GB’lık iPhone 7 modeli için belirlediği fiyat ise 2999 TL. Apple’ın önerilen satış fiyatından 250 TL daha uygun (3249 TL) bir etiket fiyatı belirleyen BİM, muhtemelen cihazı sınırlı bölgelerde satışa sunacak.

bim-iphone7-satmaya-basliyor

Stoklarının kesinlikle sınırlı olacağı 7’nin, önümüzdeki hafta içerisinde herhangi bir gelişme yaşanırsa (nerelerde satılacak, stok adedi ne kadar gibi) bilgileri paylaşacağız.

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica