DiRT 3 Complete Edition kısa bir süreliğine ücretsiz!

dirt-3-complete-edition-ucretsiz

Her hafta yenilenen paketler, ücretsiz indirmeler ile gündeme gelen Humble Bundle, bu defa ücretsiz bir yapım ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Codemasters Racing Studio tarafından geliştirilen DiRT 3 Complete Edition, kısa bir süreliğine ücretsiz hale getirildi.

2011 yılı içerisinde çıkan ve birçok ödülün sahibi olan DiRT 3, 2015 yılı içerisinde ise kendisi için geliştirilen ek paketlerin de dahil edildiği DiRT 3 Complete Edition, bizleri bir kez daha karşımızda hemde ücretsiz olarak.

EGO 2.0 oyun motoru kullanılarak geliştirilen yapım, tasarladığı başarılı atmosfer ile sizleri kısa bir süre içerisinde kendisine bağlamayı başaracaktır. İster tek başınıza mücadele isterseniz de arkadaşlarınız ile beraber oynayabilirsiniz.

Şu an için Humble Bundle’da ücretsiz hale getirilen yapım, yaklaşık olarak bir gün sonra tekrar eski fiyatına geri dönecek. Fakat bugün indirirseniz ücretsiz bir şekilde bu oyuna sahip olacak ve Steam kütüphanenizde tekrar ücret istemeden kalacaktır.

DiRT 3 Complete Edition yapımını kütüphanenize eklemek istiyorsanız Humble Bundle sitesini ziyaret edin deriz. Ayrıca, mağazada yer alan diğer indirimlerede de göz atabilirsiniz.

Humble Bundle DiRT 3 Complete Edition: https://www.humblebundle.com/store/dirt-3-complete-edition-free-game

Ali Atasoy

pcanalist.com kurucularından. Pilot olur kendileri, uçakla insanları, haberleriyle bizi uçurmaktadır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica