Dünyanın ilk kas ve yağ oranını ölçebilen bileklik: TomTom Runner

tomtom-runner-cardio-plus-music

TomTom’un geliştirdiği spor saati serisi TomTom Runner, tüm gün kalp atışını izleyen ve dünyanın ilk vücut analizi yapan akıllı bilekliği Touch ile birlikte spor saati modeli Runner Serisi’ni ilk kez İstanbul Maratonu’na katılacak sporseverler deneyimleyecek.

Dünyanın ilk kas ve yağ oranını ölçebilen bilekliği olan TomTom Touch, aynı zamanda kalp atış hızını sürekli olarak ölçüyor. Touch kalori ve adım sayma gibi işlemlerin yanında aynı zamanda multisport özelliğiyle yapılan tüm spor aktivitelerinin takibini yapabiliyor. TomTom Touch Türkiye’de 699-749 TL’lik etiketle satışa sunulacak.

Farklı renklerde kayış seçenekleri ile gelen TomTom Runner, 7/24 aktivite takibi yaparak mesafeyi, hızı, adımları, yakılan kaloriyi ve aktif geçen süreyi gösteriyor. Runner, koşu, bisiklet, yüzme veya spor salonu aktivitelerinde kullanılabiliyor. GPS çalıştığında bile 11 saatlik batarya ömrü olan Runner, yarış modunda verileri önceki performansınızla karşılaştırıyor. Spor salonunda bile yürüyüş bandında en gerçekçi verileri sunuyor.

Runner, koşu aplikasyonuna wireless bağlantısıyla veri aktarabiliyor. 40 metrelik sugeçirmezlik özelliğine sahip Runner’ı farklı bilek boylarına gore kayışlarla almak da mümkün. Ultra ince tasarımıyla spor sırasında konfor sunarken tek tuşla kontrol dikkatin her zaman sporda olmasını sağlıyor. Ayrıca otomatik olarak uyku düzenini de takip ediyor.

TomTom Runner Cardio, TomTom Runner’ın tüm özelliklerine ek olarak dahili kalp hızı monitörüyle geliyor. Kalp atış hızını bileğinizden ölçebilen Runner Cardio ile göğüs kemeri tarih oluyor!

TomTom Runner Cardio’nun tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 949 TL.

TomTom Runner ve Runner Cardio’nun tüm özelliklerine ek olarak 3 GB’lık dahili depolama ile sunuluyor. 3 GB’lık depolama kullanıcılara 500’den fazla şarkı yükleme imkanı veriyor. Yani sporcuları artık koşu sırasında telefon taşımaktan kurtarıyor.

TomTom Runner Cadio+Music’in tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 1199 TL.

TomTom Runner Cardio + Music’in tüm özelliklerine ek olarak Bluetooth kulaklıkla sunuluyor. Kablosuz kulaklık yüzde 75 ses seviyesi ile 6 saatten fazla batarya ömrüne sahip. Kulaklık hem telefonunuz hem de Runner ile birlikte çalışabiliyor.

TomTom Runner Cardio + Music + Headphones’un fiyatı KDV dahil 1399 TL.

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica