Parmak izi ile korunan USB bellek

parmak-izi-okuyuculu-usb-bellek

DM Parmak İzi Okuyuculu USB Bellek, üzerindeki parmak izi okuyucu ile kendini şifreleniyor ve siz parmak izinizi okutmadan bu usb bellekteki dosyalara erişilemiyor. Üstelik mevcut hafızayı ikiye bölerek, belli bir alanı şifreli belli bir alanı da şifresiz kullanabiliyorsunuz. Yani, 32GB belleğin 16 GB’ı parmak izinizi okumadan görüntülenemezken, diğer 16GB parmak izinizi okutmadan da görüntülenebiliyor.

Cihazı normal USB belleklerin çalıştığı tüm cihazlarda kullanabiliyorsunuz ancak ilk etapta bu usb belleğe parmak izinizi tanımlarken Windows işletim sistemli bilgisayara ihtiyaç duyuyorsunuz. Parmak izinizi tanımladıktan sonra bu usb belleği kullanırken harici bir programa gerek kalmadan parmak iziyle şifrelenen dosyalarınıza erişebilir ya da yeni dosyaları bu USB belleğe aktarabilirsiniz.

16GB, 32GB, 64GB ve 128G depolama alanlı olmak üzere farklı depolama seçenekleri bulunuyor.

Detaylı bilgi için: http://www.dmlife.cc/productshow.asp?id=1067&sid=289

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica