Google PhotoScan ile eski fotoğraflarınızı dijital ortama taşıyın!

google-photoscan-uygulamasi

Google, PhotoScan uygulaması ile eski fotoğraflarınızı dijital ortama taşımanızı sağlıyor.

Eski bir fotoğrafı PhotoScan’ın otomatik kenar algılama, perspektif düzeltme ve akıllı döndürme özellikleriyle ileri düzeyde dijital taramalar gerçekleştirebilirsiniz. PhotoScan ile birden fazla resmi birbirine yapıştırarak parlamaları ortadan kaldırır ve taramaların kalitesini artırabilirsiniz.

Ücretsiz Google Fotoğraflar uygulamasıyla, taradığınız fotoğrafları güvenli bir şekilde internette bulundurabilir , fotoğraflarınızdaki kişi ve nesnelere göre arama yapabilir veya fotoğraflarınızı organize edebilirsiniz. Ayrıca, fotoğraflarınıza hayat vermek için filmler, filtreler ve gelişmiş düzenleme denetimlerinden yararlanabilirsiniz.

Daha önce denediyseniz bilirsiniz, eski fotoğrafları tarayıcıdan tarattırdığınız zaman fotoğraflarda bozulma, parlama, görüntüde deformasyon gibi sorunlarla karşılaşılıyordu. Google’ın bu uygulaması ile çok net bir şekilde eski fotoğraflarınızı dijital ortama taşıyabilir ve onları ölümsüzleştirebilirsiniz.

iOS ve Android sürümü bulunan PhotoScan’ı ücretsiz olarak indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Daha detaylı inclemek için Google PhotoScan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica