Sunday, January 17, 2021
internet, teknoloji, haber


Super Mario geri geliyor!

Apple etkinliğinde sürpriz yaparak mobil platformlar için Super Mario Run isimli oyunu duyuran Nintendo, oyuncuları heyecanlandırmış ancak çıkış tarihi gibi detayları…

By Ali Atasoy , in Oyun , at 16 Kasım 2016 Etiketler: , ,

super-mario-run-cikis-tarihi

Apple etkinliğinde sürpriz yaparak mobil platformlar için Super Mario Run isimli oyunu duyuran Nintendo, oyuncuları heyecanlandırmış ancak çıkış tarihi gibi detayları açıklamamıştı. Sonunda oyunun ücreti ve çıkış tarihi hakkında bilgiler ortaya çıktı.

Yeni Mario’nun oynanışı diğer Mario oyunlarından farklı olan yapımda durmaksızın koşan Mario ile engelleri aşmaya ve en uzak noktaya ulaşmaya çalışıyoruz. Oyun sonunda verilen puanla arkadaşlarımızla rekabet ediyor ve aynı zamanda dünyadaki diğer oyuncuları geçmek için çabalıyoruz.

Milyonları telefon başında kilitleyecek Super Mario Run, söylenenlere göre 15 Aralık’ta App Store’da iPhone ve iPad için satışa sunulacak.

Ücretsiz olarak indirilebilecek oyunda birkaç bölümün oynanabileceği ancak tam oyuna erişebilmek için 9.99 dolarlık bir oyun içi ödeme yapılmasının gerekeceği belirtiliyor. App Store’da oyunun sayfasına ulaşarak “Bildir” seçeneğini seçebilir ve böylece oyun çıktığında anında haberdar olabilirsiniz.

Comments


Bir cevap yazın


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica