Galaxy Note7 yeniden satışa çıkabilir!

samsung-galaxy-note-7-tekrar-satisa-cikabilir

Samsung‘un Galaxy Note 7‘leri geri çağırmasının üzerinden uzun sayılabilecek bir süre geçti ve herkes Samsung’un yeni çıkartacağı cihazların bu hatayı nasıl telafi edeceğini merakla beklemeye başladı. Kullanıcılar Galaxy S8 ve Galaxy Note8 modellerini beklemeye başlasada görünüşe göre Samsung’un Galaxy Note7’den vazgeçmeye niyeti yok.

Güney Kore kaynaklı bilgiye göre Samsung, Galaxy Note7’nin elden geçirilmiş olan yeni bir sürümünü gelecek yıl yeniden satışa sunmayı düşünüyor.

Samsung’un Galaxy Note 7’lerde ki sorunu henüz tam olarak bulamadığını düşünürsek, yeniden satışa sunmak fikri pek iyi bir fikir gibi görünmüyor. İddialar, cihazın Hindistan ve Vietnam gibi düşük gelirli bölgelerde satışa sunulacağına işaret ediyor. Söylenenlere göre Samsung’un karar aşamasında olduğu bu satışın gerçeğe dönüşüp dönüşmeyeceğini zaman gösterecek.

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica