BİM çılgınlığı devam ediyor! iPhone 7’den sonra şimdi de PlayStation 4 geliyor

bim-playstation4-satiyor

BİM, kısa bir süre önce Apple’ın en yeni akıllı telefonu iPhone 7‘yi de satışa duyurmuştu! Şimdi ise PlayStation 4 oyun konsolunu uygun fiyatıyla satışa sunacağını açıklayan BİM, paylaştığı afişe göre 2 Aralık 2016 Cuma günü sınırlı sayıda PlayStation 4 oyun konsolu 999TL fiyatı ile satışa sunacak.

PlayStation 4’ün uygun fiyatlı olmasının nedeni aslında Sony garantisi yerine İthalatçı Garantili olarak satılması. Açıkçası garanti sizin için önemli değilse ve aradaki fiyat farkını önemsiyorsanız BİM’in satacağı PlayStation 4’ü tercih edebilirsiniz. Sony Türkiye Garantili PS4 almak içinse ekstra 200TL daha bütçe ayırmanız gerekiyor.

bim-playstation4-satacak

BİM’in ilk PlayStation 4 satışı değil, market geçtiğimiz aylarda da aynı fiyatta PlayStation 4 konsolunu ve geçmişte bazı iPhone modellerini satışa sunmuştu.

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica